Szabó Dávid két éve erősíti a KHG KNRC csapatát másodedzőként, ám most egy visszautasíthatatlan ajánlatot kapott, ezért a váltás mellett döntött.
„Szeretném megköszönni, hogy részese lehettem a KHG KNRC elmúlt két évének és sikereinek. Hálás vagyok a klub vezetőségének és a szakmai stábnak, hiszen rengeteget tanultam ebben az időszakban, és sok olyan tapasztalatot szereztem, amelyet a pályafutásom során is magammal viszek.
Köszönettel tartozom minden pillanatért, amit itt tölthettem, valamint azért is, hogy számos nagyszerű embert ismerhettem meg ez idő alatt. Külön szeretném megköszönni a szurkolók támogatását, a sok biztató és elismerő szót, valamint azt a fantasztikus hangulatot, amelyet mérkőzésről mérkőzésre teremtettek.”
Kolozsi Sándor erőnléti edzőként segítette idén csapatunkat, ám jövőre már újra a KASI kötelékében, az utánpótlásban végzi majd feladatait!
Mindent köszönünk srácok, és sok sikert kívánunk a továbbiakban!

